Strona główna > Nauka, Wszystkie > Jak zdać egzamin – darmowy ebook

Jak zdać egzamin – darmowy ebook

Jak zdać egzamin?UWAGA: To już drugie wydanie tej publikacji, która zbiera wysokie oceny naszych Czytelników. Dodatkowo tylko teraz, możesz otrzymać gratis 2 dodatkowe publikacje i 50% zniżki na trzecią!

Koniec z poświęcaniem czasu podczas sesji na dodatkową naukę kosztem przyjemności .
Koniec z oblanymi egzaminami i słabymi ocenami!

 

 

Jak_zdac_egzamin_-_fragment

Kup Całość w sklepie

Oto sprawdzone naukowo sposoby, aby zdawanie  egzaminów stało się dla Ciebie błahostką

Dlaczego masz dostawać mierne oceny na egzaminach, skoro możesz dostawać najwyższe, przy włożeniu w naukę tego samego (lub mniejszego) wysiłku?

Jesteś studentem / uczniem i zbliża się duży i trudny egzamin? A może masz sesję / poprawki i czeka Cię cała seria egzaminów? Niezależnie od tego, w jakim położeniu teraz jesteś, zastanów się:

  • Czy wyniki, jakie osiągasz na egzaminie, nie satysfakcjonują Cię i chcesz dostawać wyższe oceny?
  • Czy z powodu stresu zapominasz to, o czym długo czytałeś podczas przygotowań do egzaminu?
  • Czy uważasz, że oceny, które dostajesz, nie odzwierciedlają wysiłku, jaki wkładasz w naukę?
  • Co sprawia, że niektórzy studenci / uczniowie raz za razem dostają wysokie oceny, a inni, mimo włożonego wysiłku, mają słabe stopnie?

Tak, możesz pozbyć się tych wszystkich problemów.

Czy przeszła Ci kiedyś przez głowę podobna myśl: „To niesprawiedliwe. Dlaczego niektórzy zdają każdy egzamin, nawet gdy się mniej uczą ode mnie, a ja żeby zdać, muszę kuć dwa razy więcej niż inni?”.

Nie oszukujmy się. Dzisiejsze życie studenta nie dla wszystkich jest usłaną różami sielanką. Właściwie to coraz więcej i więcej studentów, oprócz obowiązku uczenia się i zdawania egzaminów, ma jeszcze pracę, dodatkowe zajęcia i wiele innych spraw na głowie. A przecież wszyscy potrzebujemy odrobiny czasu dla siebie i na rozrywkę.

Jak znaleźć na to wszystko czas i co zrobić, aby egzaminy zdawać za każdym razem, jednocześnie nie poświęcając na to dziesiątek godzin ciężkiej nauki?

Jest na to sposób i wcale nie musisz się urodzić geniuszem, aby z niego korzystać. Prawie wszystko, co musisz zrobić, to poznać właściwy sposób nauki i skuteczne techniki zapamiętywania wiedzy wymaganej na egzaminie. Poznasz je już wkrótce.

Jednak to jeszcze nie wszystko, co jest potrzebne aby zdawać wszystkie egzaminy na wysokie oceny, przy minimalnym wysiłku.

Jak bez wysiłku zdawać egzaminy na piątki
i mieć więcej czasu na przyjemności?

Będę szczery. Nie ma magicznych sposobów gwarantujących, że zawsze zdasz egzamin.

Są za to sposoby, techniki, które znacznie zwiększą Twoją szansę niezależnie od tego, ile umiesz.

Widzisz, jest wielu studentów / uczniów, którzy mają ogromną wiedzę, ale po prostu nie potrafią tego wykorzystać na egzaminie. Odczuwają silny stres, a przez to nie mogą skupić się i wykorzystać w pełni swojego potencjału.

To znacząco wpływa na osiągane przez nich (a może i przez Ciebie) wyniki, które są dużo poniżej zainwestowanego wysiłku i czasu.

Dowiedz się co robić, aby poradzić sobie z egzaminami

Z poradnika „Jak zdać egzamin?” dowiesz się wszystkiego, co potrzeba, aby zdać egzamin zarówno jeśli chodzi o nauczenie się materiału, jak i odpowiednie zachowanie na egzaminie i nastawienie psychiczne.

„Jestem w wieku, który nie obfituje już w okazje do zdawania egzaminów. Książkę przeczytałem z przyjemnością. Wiedza tam zawarta, w sporej części, była przeze mnie stosowana intuicyjnie w trakcie studiów. A dzisiaj? Poleciłem ją swemu młodszemu synowi, akurat studentowi – I rok SGGW. Poleciłem ją z pełnym przekonaniem o jej przydatności. Jestem pewien, że stosując się do zawartych w niej konkretnych podpowiedzi sposobów postępowania i zachowań będzie on o wiele łatwiej radził sobie na początku swojego studiowania z kolokwiami, zaliczeniami i egzaminami. Zaś potem? Będzie mu tylko ŁATWIEJ! Polecę tę książkę również tegorocznym maturzystom.”

– Stanisław Zielonka, 55 lat, nauczyciel – emeryt, zatrudniony na 2/3 etatu

Oto, czego jeszcze się dowiesz:

Egzamin Co robić przed egzaminem, aby przygotować się do niego jak najlepiej i mieć większe szanse na dostanie wysokiej (w stosunku do wkładu włożonego na samo uczenie się) oceny?

Egzamin 6 sposobów szybkiej nauki, które pozwolą Ci więcej zapamiętać niezależnie od tego, z czego się uczysz i ile zostało czasu do egzaminu. Poznaj te sposoby, jeśli chcesz naprawdę szybko zapamiętywać wiedzę.

„Ta książka jest świetna !!! Dzięki niej wiem jak zmniejszyć stres przed egzaminem , umiem lepiej rozplanować partie materiału do nauki i poza tym dużo jest tam ciekawych informacji które wykorzystam w przyszłości na najbliższej sesji. Książka warta kupna !!!!!”

– Malwina Krzysztoń, Studentka prawa , która jak wszyscy studenci szuka szybkiej i efektywnej nauki :)))

Egzamin Jak przypomnieć sobie to, co już wiesz, w stresujących sytuacjach, kiedy masz mało czasu na odpowiedź?

EgzaminJak odpowiadać w sposób, który będzie „pasował” egzaminatorowi i dzięki któremu wyżej Cię oceni? Nie zawsze podczas egzaminu liczy się sama wiedza. Dowiedz się, jak podejść egzaminatora.
EgzaminJak efektywnie organizować swoją naukę, aby nauczyć się jak najwięcej w możliwie najkrótszym czasie?

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: