Strona główna > Sex Podrywanie, Wszystkie > Tajemnice największych uwodzicieli – darmowy ebook

Tajemnice największych uwodzicieli – darmowy ebook

Nareszcie! Kompletny poradnik, jak poderwać piękną kobietę.

Jak przeciętnie wyglądający facet, który jeździ tylko maluchem, nie ma dużo pieniędzy ani nie jest sławny, może zdobyć najpiękniejszą kobietę?

Tajemnice_najwiekszych_uwodzicieli_-_fragment

Kup całość w sklepie Złotych Myśli


  • Niezależnie od tego, co myślisz o sobie samym i jakie przekonania o kobietach masz w głowie.
  • Niezależnie od tego, jaką masz pewność siebie i czy jest ona wysoka, czy niska.
  • Niezależnie od tego, jak czujesz się we własnej skórze i jakie masz kompleksy.
  • Niezależnie od tego, jak bardzo boisz się podejścia do obcej, pięknej kobiety.
  • Niezależnie od tego, jakie bolesne doświadczenia masz za sobą.
  • Niezależnie od tego, czy masz 15, czy 85 lat.

TY, właśnie TY możesz zdobyć najpiękniejsza, najinteligentniejszą, najbardziej interesującą i rozrywkową kobietę, jaką tylko spotkasz. Niezależnie od tego, jakie przeciwności stoją Ci na drodze i co teraz sobie myślisz.

Tak, to prawda. Praktycznie każdy mężczyzna może zdobyć piękną kobietę. Jedyne, co go ogranicza, to jego umysł. Sposób, w jaki o sobie myśli, oraz sposób, w jaki się zachowuje przy kobietach.

Wielu mężczyzn myśli, że umiejętność zdobywania pięknych kobiet jest wrodzona. Mężczyźni myślą, że to „natura” za nich zdecydowała, czy mogą zdobywać najładniejsze kobiety.

To wszystko nieprawda

Zdobywanie pięknych kobiet to taka sama umiejętność jak pisanie czy jeżdżenie samochodem. Kiedy byleś mały i poszedłeś do szkoły, to nauczono Cię tam pisać. Potrzebowałeś umiejętności, jaką jest pisanie, i nauczono Cię jej. Dlaczego by więc nie nauczyć się umiejętności, którą jest zdobywanie pięknych kobiet?

To naprawdę jest możliwe i potwierdzają to setki mężczyzn, którzy zmienili się z nieatrakcyjnych, nudnych dla kobiet gości w uwodzicielsko pociągających mężczyzn, którymi kobiety są instynktownie zainteresowane. Zresztą sam zobacz:

  • Tomek, 22 lata. Przez większość swojego życia był nieśmiałym facetem, który zakochiwał się platonicznie w swoich koleżankach z klasy. Oczywiście nie miał tyle odwagi, żeby zdobyć dziewczynę, która mu się podobała, i przez to cały czas był samotny. Teraz wszystko się zmieniło. Tomek dowiedział się, co jest interesujące w mężczyźnie dla kobiety, i wykorzystuje tę wiedzę do zdobywania pięknych kobiet. Po prostu ma już odpowiednią wiedzę i ją wykorzystuje do podrywania pięknych kobiet.
  • Michał, 25 lat. Mimo że był inteligentnym, przystojnym mężczyzną, który miał poczucie humoru i wielu przyjaciół, to wciąż nie mógł znaleźć sobie dziewczyny. Starł się, jak tylko mógł, i zawsze kończyło się na: „Zostańmy przyjaciółmi” albo: „Lubię cię, ale jako kolegę”. Teraz wszystko się zmieniło, Michał zrozumiał, że żeby zdobyć kobietę, potrzeba czegoś innego niż bycie „miłym i przystojnym gościem”. Kobiety nie chcą miłego faceta, one chcą prawdziwego mężczyzny.
Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: